KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10031321
nr 1003 1321
Etsning
Signerad, 46/75, motivet: 25x19
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
söndag 20 december 2015
kl 19:00:05
150 kr